(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-01 00:01

BMW

(Nr 1761426)
BMW

Marka i model:

BMW

Waga w kg (łączna):

1750.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1832.00 km

Informacje dodatkowe:

także powrót: Nicea Warszawa 0710 2017

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się nierzadko, gdy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy pamiętać również, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 21 wrz 2017 do 23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Nicea, 06000;06100;062, Francja

Od 25 wrz 2017 do 26 wrz 2017