Samochody Dodano: 2017-10-29 15:22

BMW

(Nr 2121885)
BMW

Marka i model:

BMW 640i

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 6266.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Należy nie zapominać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Dubái - Emiratos Árabes Unidos

Od 10 sty 2018 do 12 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny