(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 10:50

Bmw 1200

(Nr 2006534)

Marka i model:

Bmw 120

Waga w kg:

250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Opcionalmente y de acuerdo a los costes enviarla a chile o Montevideo Uruguay

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wydają się całkiem trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - chociaż jedynie pozornie. Bezbłędnie przymocowany motocykl w 100% przetrzyma drogę bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, niezbędne będą cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie dwie, gdyż dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Od 14 wrz 2017 do 23 gru 2017

Adres i termin dostawy

Miami, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny