(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

BMW 2 series coupe rear lamp, boot lid and bumper bracket. (Nr 5859763)

Długość [m]:

1.40

Szerokość [m]:

0.70

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

1

Dystans: 622.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

18 lut 2020

Adres i termin dostawy

Irlandia, Louth, Drogheda

Od 19 lut 2020 do 21 lut 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).