(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 10:02

BMW 3

(Nr 1824326)
BMW 3

Marka i model:

BMW 3

Waga w kg:

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1215.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa waga naczepy nie może przerastać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Frankfurt am Main, Niemcy

7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Szepietowo, Polska

Od 7 cze 2017 do 8 cze 2017