(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 14:30

BMW 3

(Nr 1999736)
BMW 3

Marka i model:

BMW 3

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 308.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 15:39

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-08-31, 18:23

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy nie zapominać także, faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Dover, Wielka Brytania

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Boston, Wielka Brytania

2 wrz 2017