(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 14:30

BMW 3

(Nr 1999736)
BMW 3

Marka i model:

BMW 3

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 308.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 396182
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 15:39

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-08-31, 18:23

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Dover, Wielka Brytania

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Boston, Wielka Brytania

2 wrz 2017