(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 09:09

BMW 3 2003r.

(Nr 2117916)

Marka i model:

BMW seria 3

Waga w kg (łączna):

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1170.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin odbioru maks do 31.10, jeśli chodzi o odbiór w Polsce, termin jest elastyczny

Oferty od Przewoźników (0)

2150 zł

ID firmy: 5321
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 12:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-31

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, możemy odebrać pojazd we wtorek, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Dostawa w ciągu 8 dni od momentu odbioru, ponieważ jesteśmy z wielkopolski.

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Sandwich, CT13 9ED, Wielka Brytania

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Daleszewo, 74-107, Polska

2 lis 2017