(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 09:09

BMW 3 2003r.

(Nr 2117916)

Marka i model:

BMW seria 3

Waga w kg:

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1170.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin odbioru maks do 31.10, jeśli chodzi o odbiór w Polsce, termin jest elastyczny

Oferty od Przewoźników (0)

2150 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 12:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-31

Czas transportu (dni):

8

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, możemy odebrać pojazd we wtorek, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Dostawa w ciągu 8 dni od momentu odbioru, ponieważ jesteśmy z wielkopolski.

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Sandwich, Wielka Brytania

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

74-100 Daleszewo, Polska

2 lis 2017