(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

BMW 3 Series (Nr 6720162)

BMW 3 Series
Waga
Sztuk
BMW 3 Series E90/E91/E92/E93 (2004 - 2010) Coupe
Długość
458 cm
Szerokość
178 cm
Wysokość
137 cm
ok.
1650 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1650 kg
Dystans
2333 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, County Dublin

Od 30 paź 2020 do 13 lis 2020

Adres i termin dostawy

Węgry, Budapeszt, Budapeszt

Od 6 lis 2020 do 27 lis 2020


Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.