(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 20:25

Bmw 320

(Nr 1448242)
Bmw 320

Marka i model:

Bmw 320

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 2388.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 23:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-24 do 2016-11-27

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Irlandia, Gorey

Od 26 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, L

Termin elastyczny