(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 10:06

BMW 328

(Nr 1824336)
BMW 328

Marka i model:

BMW 328xi

Waga w kg:

1550.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1215.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 557277
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-06-2017, 18:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-26 do 2017-06-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-29, 18:30

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Frankfurt am Main, Niemcy

7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Szepietowo, Polska

Termin elastyczny