(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-30 20:10

bmw 330i

(Nr 2248449)
bmw 330i

Marka i model:

bmw 330i

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 2130.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8900 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 8900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Truro, TR1 2RN, Wielka Brytania

Od 31 gru 2017 do 5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Tarnów, 33-100, Polska

Termin elastyczny