(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-30 19:10

Bmw 3er

(Nr 2647980)
Bmw 3er

Marka i model:

Bmw serii 3

Waga w kg (łączna):

1550.00

Dystans: 1125.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, potrzebuje przywiezc bmw ze Szwajcarii. Samochod to bmw 3 e90 , waga podana w przyblizeniu. Czekam na ciekawe oferty.

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 00:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-04 do 2018-05-11

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferujemy ubezpieczony transport na lawecie z licencją. Do Szwajcarii wyjeżdżamy 3x w ttygodniu. Załatwiamy formalności celne. Wszystko na upoważnienie. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Maienweg, Dietikon, 8953, Szwajcaria

Od 30 kwi 2018 do 9 maj 2018

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Termin elastyczny