(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 19:17

Bmw 5 39 limuzyna

(Nr 1875176)
Bmw 5 39 limuzyna

Marka i model:

bmw e39 limuzyna

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 969.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję transportu do Koszalina,chyba że ktoś ma propozycje do 200 km od Koszalina.Najlepiej do 05.06.2017

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, rzeczywista masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Ostfildern, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

Termin elastyczny