(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 21:03

Bmw 5 i Suzuki Grand Vitara

(Nr 2011025)
Bmw 5 i Suzuki Grand Vitara

Marka i model:

Bmw i Suzuki Grand Vitara

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1705.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam,proszę o ofertę na transport dwóch samochodow osobowych Bmw seria 5 i Suzuki Grand Vitara na trasie Lincoln(UK) do Częstochowa(PL) jaki byłby łączny koszt i jaki termin wchodzi w grę,auta sa na Pl rej.sprawne! Pozdrawiam Rafal

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 45176
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 22:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-15

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie może przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Lincoln, Wielka Brytania

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Polska Nowa Wieś, 46-070, Polska

14 wrz 2017