(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 21:03

Bmw 5 i Suzuki Grand Vitara

(Nr 2011025)
Bmw 5 i Suzuki Grand Vitara

Marka i model:

Bmw i Suzuki Grand Vitara

Waga w kg:

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1705.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam,proszę o ofertę na transport dwóch samochodow osobowych Bmw seria 5 i Suzuki Grand Vitara na trasie Lincoln(UK) do Częstochowa(PL) jaki byłby łączny koszt i jaki termin wchodzi w grę,auta sa na Pl rej.sprawne! Pozdrawiam Rafal

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 22:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Lincoln, Wielka Brytania

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Polska Nowa Wieś, Polska

14 wrz 2017