(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 19:47

BMW 5 kombi

(Nr 2017589)
BMW 5 kombi

Marka i model:

BMW 5 kombi

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 775.00 km

Informacje dodatkowe:

gotówka na rozładunku

Oferty od Przewoźników (0)

1050 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 15:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-14 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1050 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Olkusz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wilno, wileński, Litwa

Termin elastyczny