(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 11:26

BMW 520

(Nr 2999756)
BMW 520

Marka i model:

BMW 520

Waga w kg (łączna):

1759.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1211.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto dzislajace

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

ID firmy: 44029
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-25 do 2018-08-19

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Transport ubezpieczony, licencja transportowa międzynarodowa. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się często, jeśli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bolonia, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny