(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-26 13:08

BMW 520 d

(Nr 2323248)
BMW 520 d

Marka i model:

BMW 520d

Waga w kg (łączna):

1615.00

Dystans: 888.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

599 €

ID firmy: 703563
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 16:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-02-10, 17:53

Opis oferty:

Dear Sir/ Miss, Zarbroers Spedition is a transport company that carries cars and general freight under legal conditions (e.g we provide invoice, CMR letter and CMR insurance for every transport of 1.500.000 Euro). If you like safety, please do not hesitate to contact Zarbroers Spedition! Kind regards

Cena (zawiera VAT): 599 €

Wiadomości:

650 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 08:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 650 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Lespinasse, 31150, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Maqueda, Hiszpania

Termin elastyczny