(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-29 16:42

BMW 525f

(Nr 1759686)
BMW 525f

Dystans: 994.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, rzeczywista waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

A Coruna, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Murcia, Hiszpania

Termin elastyczny