(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-27 19:54

bmw 635

(Nr 2326652)
bmw 635

Marka i model:

bmw 635

Waga w kg (łączna):

1450.00

Dystans: 1510.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Odecroft, Peterborough, PE3 7LX, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny