(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-28 18:56

bmw 750i

(Nr 2328788)
bmw 750i

Marka i model:

bmw 750i

Waga w kg (łączna):

1700.00

Budżet zlecenia [€]:

350

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 842.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 09:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Monreal del Campo, 44300, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vigo, Hiszpania

Termin elastyczny