(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 11:59

Bmw 840 (Nr 2752624)

Bmw 840

Marka i model:

Bmw 840

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1628.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Latymer Road, London Colney, N9 9PN, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 43-300, Polska

Termin elastyczny