(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 12:46

BMW E30

(Nr 1826548)
BMW E30

Marka i model:

bmw 325

Waga w kg:

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać także, że właściwa waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Poland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vancouver, Kanada

Termin elastyczny