(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 12:46

BMW E30

(Nr 1826548)
BMW E30

Marka i model:

bmw 325

Waga w kg:

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Poland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vancouver, Kanada

Termin elastyczny