(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-17 10:15

Bmw e34

(Nr 1909015)
Bmw e34

Marka i model:

Bmw e34

Waga w kg (łączna):

1700.00

Dystans: 1626.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, zlecę transport bmw e34 z Londynu do Krakowa. Auto musi jechać pod plandeka, transport musi byc ubezpieczony itd. Niski najazd na lawetę.

Oferty od Przewoźników (0)

2250 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-07-2017, 13:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-19 do 2017-08-03

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Posiadamy ubezpieczenie oraz licencję na transport. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2250 zł

Wiadomości: (3)

Grzegorz M. (Zleceniodawca)
18-07-2017, 10:07
Jaka forma transportu
Martyna B. (Przewoźnik)
18-07-2017, 10:21
Jeśli decyzja na transport będzie szybka, uda się zabrać w tym tygodniu. Czy potrzebuje Pan fv? Czy auto jest sprawne i odpala?
Grzegorz M. (Zleceniodawca)
01-08-2017, 23:45
czy oferta dalej aktualna?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

12 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny