(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-17 10:15

Bmw e34

(Nr 1909015)
Bmw e34

Marka i model:

Bmw e34

Waga w kg:

1700.00

Dystans: 1626.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, zlecę transport bmw e34 z Londynu do Krakowa. Auto musi jechać pod plandeka, transport musi byc ubezpieczony itd. Niski najazd na lawetę.

Oferty od Przewoźników (0)

2250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-07-2017, 13:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-19 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Posiadamy ubezpieczenie oraz licencję na transport. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2250 zł

Wiadomości: (3)

blackgreg
18-07-2017, 10:07
Jaka forma transportu
wioletabartosik
18-07-2017, 10:21
Jeśli decyzja na transport będzie szybka, uda się zabrać w tym tygodniu. Czy potrzebuje Pan fv? Czy auto jest sprawne i odpala?
blackgreg
01-08-2017, 23:45
czy oferta dalej aktualna?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się najczęściej, jak zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

London, United Kingdom

12 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny