(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-29 10:12

Bmw e36

(Nr 1759188)
Bmw e36

Dystans: 2214.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam firmy która podejmie się przewozu 7 aut naraz raz na miesiac

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Ennis, Co. Clare, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świdwin, Polska

Termin elastyczny