(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-29 10:12

Bmw e36

(Nr 1759188)
Bmw e36

Dystans: 2214.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam firmy która podejmie się przewozu 7 aut naraz raz na miesiac

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Ennis, Co. Clare, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świdwin, Polska

Termin elastyczny