(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 16:19

bmw e39

(Nr 1821410)

Marka i model:

bmw e39

Waga w kg:

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1214.00 km

Informacje dodatkowe:

auto jezdne

Oferty od Przewoźników (0)

130 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 17:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-05-31, 18:23

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

1300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 09:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-04, 09:52

Opis oferty:

Oferuje profesjonalny transport z licencją i ubezpieczeniem OCP na nowe i używane auta . Gwarancja transportu ! Sprawdź opis mojej firmy i porównaj z innymi . U mnie w opisie Znajdziesz wszystko : transportery , licencje i ubezpieczenie . A u innych ??? Nic albo niewiele .

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jak nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Dusseldorf, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ostrowiec Świętokrzyski, Polska

Termin elastyczny