(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 21:45

Bmw e39

(Nr 1922529)
Bmw e39

Marka i model:

Bmw e39

Waga w kg:

1660.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 166.00 km

Informacje dodatkowe:

Autu stoi na stacji mc donalds lotos na wysokosci mielecina na trasie s3

Oferty od Przewoźników (0)

451 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 16:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-28, 16:38

Opis oferty:

OCP na transport aut a nie rzeczy. LICENCJA Proszę dobrze sprawdzać. Niektórzy piszą że transport ubezpieczony ale jak. To powinno być zweryfikowane przez clicktrans, tak jak w naszym przypadku na karcie o nas jest to zaznaczone. Można sprawdzić nasze referencje. Dlatego jeszcze raz proszę sprawdzać ubezpieczenie przewoźnika ale nie na transport rzeczy tylko na transport aut. My takie OCP posiadamy. Pozdrawiam i zapraszam

Cena (zawiera VAT): 451 zł

Wiadomości:

460 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 08:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 460 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się często, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Mielęcin, Polska

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Pobierowo, Polska

Termin elastyczny