(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-29 15:16

bmw e39

(Nr 2643488)
bmw e39

Marka i model:

e39 523i

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1397.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, gdy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Eppingen, 75031, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gołdap, 19-500, Polska

Termin elastyczny