(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-07-02 17:52

Bmw e46 (Nr 2913024)

Bmw e46

Marka i model:

330d bmw

Waga w kg (łączna):

1350.00

Dystans: 870.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Frankfurt, 60439, Niemcy

2 lip 2018

Adres i termin dostawy

Sieradz, 98-200, Polska

4 lip 2018