(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-30 07:45

Bmw e46 compact buda na kolach

(Nr 2645288)
Bmw e46 compact buda na kolach

Marka i model:

Bmw e46 compact

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 260.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się często, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Ziębice, 57-220, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Królowej Jadwigi 17, Łodygowice, 34-325, Polska

Termin elastyczny