(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 14:14

BMW E46 Cupe

(Nr 2116494)
BMW E46 Cupe

Marka i model:

BMW E46 Cupe

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1777.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 633953
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 15:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-01 do 2017-11-29

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-11-30, 15:21

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 2500zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się nierzadko, jak kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Plymouth, PL1 1HH, Wielka Brytania

Od 1 lis 2017 do 5 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kłodzko, 57-300, Polska

Termin elastyczny