(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 14:14

BMW E46 Cupe

(Nr 2116494)
BMW E46 Cupe

Marka i model:

BMW E46 Cupe

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1777.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 15:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-01 do 2017-11-29

Czas transportu (dni):

9

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-11-30, 15:21

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 2500zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się często, jeżeli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, właściwa masa naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Plymouth, United Kingdom

Od 1 lis 2017 do 5 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kłodzko, 57-300, Polska

Termin elastyczny