(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 13:21

BMW e46 kombi

(Nr 1919703)
BMW e46 kombi

Marka i model:

BMW e46 Touring 320D

Waga w kg (łączna):

1700.00

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 2158.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się często, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Midleton, Irlandia

1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Czarna Łąka, 72-123, Polska

8 sie 2017