(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-30 02:15

Bmw e60

(Nr 2189199)
Bmw e60

Marka i model:

Bmw e60

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2455.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia są dwa auta lecz niewykluczone ze liczba wzrosnie do trzech lub czterech. Prosze o podanie ceny transportu jednego auta przy załóżmy trzech sztukach. Budżet max 2000zl za jedno auto.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada pamiętać także, że właściwa waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Donegal, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny