(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-01 12:03

bmw e90 318i

(Nr 1761849)
bmw e90 318i

Dystans: 2574.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-05-2017, 11:05

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-09

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-05-09, 11:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Fort William, Wielka Brytania

1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Glinnik, Abramów, Polska

15 lip 2017