(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 22:06

bmw f800gs

(Nr 2120964)
bmw f800gs

Marka i model:

BMW F800GS

Waga w kg:

250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na dość trudne do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - chociaż tylko na pozór. Poprawnie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko dwie, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Ważne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i często nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Hamburg, 20095, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Irkuck, Rosja

Termin elastyczny