(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

BMW GS F 650 TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!!!!! (Nr 7159146)

BMW GS F 650 TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!!!!!
Waga
Sztuk
BMW GS F 650 TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!!!!!
Długość
230 cm
230 kg
1
Łączna waga:
230 kg
Dystans
923 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Oberhausen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Kalinowa

Termin elastyczny


Transport motocykli lub skuterów

Motocykle oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na dosyć ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - chociaż tylko pozornie. Poprawnie zamocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez żadnej skazy.

            Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na naczepie, potrzebne są cztery pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko 2, gdyż posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w pojeździe.

            Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

            Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.