(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 08:55

bmw gs1200

(Nr 1922905)
bmw gs1200

Marka i model:

bmw gs1200

Waga w kg:

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 969.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

260 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 260 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogie towary, które wydają się dosyć trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - chociaż jedynie na pozór. Odpowiednio umocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na naczepie, potrzebne będą 4 liny trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem dwie, ponieważ posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Istotne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Almería, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santander, Hiszpania

Termin elastyczny