(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 08:55

bmw gs1200

(Nr 1922905)
bmw gs1200

Marka i model:

bmw gs1200

Waga w kg (łączna):

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 969.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

260 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 260 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na ogólnie niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - wszakże jedynie na pozór. Dobrze umocowany pojazd w 100% przetrwa drogę bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, ponieważ posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują ponadto platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może zabrać motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Almería, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santander, Hiszpania

Termin elastyczny