(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-29 15:54

BMW K1200LT

(Nr 2331984)

Marka i model:

BMW K1200LT

Waga w kg:

299.00

Dystans: 1056.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

690 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 11:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 11:33

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 690 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj kosztowne towary, które wydają się dość ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - wszakże jedynie złudnie. Bezbłędnie umocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na naczepie, konieczne są cztery taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie 2, gdyż dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Meaux, 77100, Francja

Od 30 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Canovelles, Hiszpania

Od 1 lut 2018 do 8 lut 2018