(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 12:14

BMW K1200s, Honda VFR, Kawasaki

(Nr 2016755)
BMW K1200s, Honda VFR, Kawasaki

Marka i model:

3 motocykle BMW K1200s, Honda VFR, Kawasaki. Wymiar kazdego 1,20 x 2,2. Wszystkie pakowane osobone. Waga motocykla - ok 200

Waga w kg (łączna):

200.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1270.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wyglądają na względnie niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - wszakże jedynie na pozór. Poprawnie przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne są cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są tylko 2, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 zł za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może zabrać motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 21 wrz 2017 do 26 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Bergamo, Włochy

27 wrz 2017