(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-24 11:28

bmw k1600gt

(Nr 1919443)
bmw k1600gt

Marka i model:

bmw k1600gt

Waga w kg (łączna):

330.00

Dystans: 1580.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 zł

ID firmy: 4544
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 12:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-02 do 2017-08-06

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na całkiem niełatwe do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - wszakże jedynie złudnie. Prawidłowo umocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, potrzebne będą 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Didcot, Wielka Brytania

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Siemianice, Polska

Termin elastyczny