(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-24 11:28

bmw k1600gt

(Nr 1919443)
bmw k1600gt

Marka i model:

bmw k1600gt

Waga w kg:

330.00

Dystans: 1580.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 12:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-02 do 2017-08-06

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często cenne ładunki, które wyglądają na stosunkowo ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - chociaż tylko pozornie. Bezbłędnie umocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie 2, bowiem dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Didcot, Wielka Brytania

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Siemianice, Polska

Termin elastyczny