(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

BMW M4 Cabrio (Nr 4947678)

BMW M4 Cabrio

Marka i model:

BMW M4 Cabrio

Waga w kg (łączna):

1510.00

Budżet zlecenia [zł]:

3200

Liczba sztuk:

1

Dystans: 3355.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Dąbrówka Wielka

Od 26 sie 2019 do 2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, San Roque

6 wrz 2019


Transport samochodu

Potrzeba transportu samochodu pojawia się nierzadko, jak kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu samochodu

Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.