(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 22:24

BMW R 1200 R

(Nr 1924277)
BMW R 1200 R

Marka i model:

BMW R 1200 R

Waga w kg (łączna):

260.00

Budżet zlecenia [€]:

450

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2485.00 km

Informacje dodatkowe:

No need for fast delivery

Oferty od Przewoźników (0)

650 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 16:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na dość trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Dobrze zamocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe są 4 pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie 2, bowiem mają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, Dania

31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Coslada, Hiszpania

Termin elastyczny