(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 16:11

Bmw serie 3

(Nr 2012828)
Bmw serie 3

Marka i model:

Bmw serie 3 e46

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1735.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się często, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Trzeba pamiętać również, że rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny