(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 14:17

bmw x3

(Nr 1921735)
bmw x3

Marka i model:

bmw x3

Waga w kg (łączna):

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1442.00 km

Informacje dodatkowe:

prosze o wycene.zalezy na czasie

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 14:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

De Panne, 8660, Belgia

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Celestynów, Polska

Termin elastyczny