(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 12:52

bmw x6

(Nr 1921541)
bmw x6

Marka i model:

bmw x6

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1965.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Pedralba, Hiszpania

Od 25 lip 2017 do 26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Newbury, Wielka Brytania

Od 25 lip 2017 do 4 sie 2017