(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bojler (Nr 8033880)

Bojler
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Bojler
Wpisane wymiary
60 x 60 x 180 cm
Wpisana waga
180 kg
1
Łączna waga:
180 kg
Dystans
1119 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Heemstede

16 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Wieluń

Od 16 wrz 2021 do 18 wrz 2021


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

Gdy zlecasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o właściwe zabezpieczenie artykułu. W przypadku, kiedy musisz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po produkcie.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyjąć oraz popakować odrębnie. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, wagi i uszkodzenia produktu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.