(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

bojler grzewczy 500 l (Nr 5910278)

bojler  grzewczy  500 l

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 861.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Gomunice

Od 7 mar 2020 do 9 mar 2020

Adres i termin dostawy

Austria, Karyntia, Treffen

Od 9 mar 2020 do 11 mar 2020


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie artykułu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz spakować odrębnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie duże przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, ciężaru i działania artykułu AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.