(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bolsa (Nr 7588692)

Bolsa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Worek
100 x 100 x 50 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
754 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Maroko, Pachalik De Tanger طنجة, Tanger ⵟⴰⵏⵊⴰ طنجة

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).