(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bolsa x 3 (Nr 6425657)

Bolsa x 3
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Worek
50 x 20 x 30 cm 20 kg 3
Łączna waga: 60 kg
Dystans: 1784 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Santa Perpètua De Mogoda

Od 6 wrz 2020 do 13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Od 6 wrz 2020 do 13 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).