(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bom do jachtu (Nr 3823183)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1237.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Sittingbourne

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zazwyczaj mieszczą się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz ciężko przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być solidnie zapakowany i osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może szybko ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest wykorzystać do osłony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, powinno się go rozkręcić oraz zapakować wszystkie elementy odrębnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy wobec tego o to, aby niezapełnione obszary w paczce zapełnić gazetami czy też styropianem. Rzeczy nie mogą przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego ma wpływ odcinek między adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.