(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 16:26

Book, clothes (Nr 2746096)

Book, clothes

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

10

Dystans: 1077.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Frankfurt, Niemcy

Od 28 maj 2018 do 29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 29 maj 2018 do 31 maj 2018